Sypialnia alergika – wyposaż ją z marką Fit.4.Sleep!

Fit.4.Sleep – marka, z którą stworzysz swoją wymarzoną sypialnię

Idealna sypialnia powinna być estetyczna i funkcjonalna. Stworzenie wymarzonego wnętrza może nie tylko podnieść komfort przebywania w pomieszczeniu, ale również stworzyć atmosferę sprzyjającą regeneracji i relaksowi. Wraz z marką Fit.4.Sleep można wybrać materac i inne akcesoria sypialniane, które w pełni spełnią oczekiwania przyszłego użytkownika. Wśród asortymentu dostępne są produkty dedykowane grupie użytkowników, o specjalnych wymaganiach – a mianowicie alergikom. Dzięki temu, że wszystkie przedmioty są wytwarzane w fabrykach lidera innowacji Hilding Anders, producenta z ugruntowaną pozycją na rynku sypialnianym, osoby ze skłonnościami do uczuleń mogą czuć się w pełni bezpiecznie w pomieszczeniu wyposażonym z marką Fit.4.Sleep.

Sypialnia alergika – jakie warunki powinna spełniać?

W sypialni użytkowanej przez osobę ze skłonnością do alergii powinny panować warunki ograniczające rozwój zarodników pleśni, roztoczy kurzu, bakterii i zapobiegające gromadzeniu się sierści zwierząt. Aby było to możliwe, niezbędne jest wyposażenie pokoju w meble i akcesoria sypialniane, które będą wykonane z bezpiecznych materiałów. Ważna jest też ich odpowiednia wentylacja, odprowadzanie wilgoci i cyrkulacja powietrza. Wszystkie te cechy są charakterystyczne dla różnych produktów Fit.4.Sleep, które można znaleźć w asortymencie sklepu sleepinghouse.pl.

Idealny materac dla alergika – wybierz go z marką Fit.4.Sleep

Produkty Fit.4.Sleep są projektowane z myślą o potrzebach alergików. Czym cechują się materace tej marki, zapobiegające reakcjom uczuleniowym, i jakie innowacyjne technologie są wykorzystywane do ich produkcji?

  • Pokrowiec EasyRefreash – pokrowce tego typu są dwustronne, a ich tkanina podlega impregnacji. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania znacznie ograniczane jest ryzyko ewentualnego rozwoju pleśni. Właściwości termoizolacyjne zapobiegają poceniu się podczas snu, które niepotrzebnie zwiększa poziom wilgoci panujący w łóżku. Dużym atutem jest też możliwość łatwego zdjęcia pokrowca i wyprania go. Zwiększa to łatwość utrzymania higieny w łóżku.
  • Bezpieczne materiały – materace antyalergiczne są wytwarzane z materiałów, które są w pełni bezpieczne i nie stanowią czynnika zapalnego do wywołania uczulenia. Tkaniny mają za zadanie hamowanie rozwoju substancji szkodliwych dla zdrowia i mikroorganizmów niekorzystnie wpływających na układ oddechowy.
  • Optymalny stopień wentylacji – materace Fit.4.Sleep posiadają regularne nacięcia. Ich specyficzne wyprofilowanie w znacznym stopniu zwiększa poziom cyrkulacji powietrza. Dzięki temu możliwe jest ograniczenie do minimum gromadzenia się kurzu, wilgoci i innych szkodliwych substancji. Jest to niezwykle ważne – zarówno dla alergików, jak i osób, które nie zmagają się z uczuleniami.
  • Certyfikaty jakości – wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo materiałów wykorzystanych podczas produkcji potwierdzają certyfikaty, którymi mogą się poszczycić materace Fit.4.Sleep – m.in. AEH.

Wygodna poduszka kluczowym elementem wyposażenia sypialni

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia sypialni jest poduszka. Wśród modeli oferowanych przez Fit.4.Sleep można znaleźć poduszki ergonomiczne, klasyczne, egzemplarze o kompaktowych wymiarach, a także specyficzne modele oferowane alergikom. Czym charakteryzują się poduszki antyalergiczne? Ich wypełnienie w postaci poliestrowych włókien kulkowych, pokrytych silikonem, zapewnia odpowiedni przepływ powietrza. Dzięki temu znacznie ograniczony jest rozwój grzybów, roztoczy i gromadzenie się kurzu. Spanie na takiej poduszce znacznie ogranicza ryzyko kataru, kaszlu oraz podrażnień naskórka. Potwierdzeniem jakości poduszki antyalergicznej Fit.4.Sleep jest certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Świadczy on o tym, że produkt nie zawiera żadnych substancji, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie.

Co jeszcze powinno znaleźć się w sypialni alergika?

W każdej sypialni – również tej, z której korzysta osoba ze skłonnością do alergii – powinny znaleźć się podstawowe akcesoria sypialniane. Poza materacem i poduszką należą do nich kołdry i pościele. Te z asortymentu marki Fit.4.Sleep są zarówno funkcjonalne, jak i praktyczne. Pościele wykonane z bawełny można z łatwością prać i prasować żelazkiem. Są przyjemne dla skóry, a dostępność w 4 odcieniach umożliwia wybór wersji kolorystycznej, która dopasuje się do pozostałych elementów wyposażenia pokoju. Poszewki charakteryzują się stonowanym, minimalistycznym designem, który wpływa na ich dużą uniwersalność. Z kolei główne właściwości kołdry dotyczą jej grubości, lekkości, przewiewności i trwałości. Jako wypełnienie stosowane jest silikonowane włókno poliestrowe. Z troską o alergików, zadbano o uniemożliwienie rozwoju grzybom, bakteriom i pleśni.

Innowacyjność i przystępne ceny – czyli asortyment Fit.4.Sleep

Wszystkie produkty dostępne w asortymencie marki Fit.4.Sleep charakteryzują się wytrzymałością i doskonałym stosunkiem jakości wykonania do ceny. Ich zakup może okazać się dobrą inwestycją – oczywiście pod warunkiem wyboru egzemplarza dopasowanego do indywidualnych potrzeb użytkownika. Czym kieruje się grupa Hilding Anders podczas procesu produkcji?

  • Higiena – utrzymanie czystości w sypialni jest niezwykle ważne, nie tylko dla alergików. Dlatego wszystkie pokrowce posiadają zamek, dzięki któremu można je łatwo zdjąć i wyprać.
  • Wytrzymałość – produkty wytwarzane są ze sprawdzonych surowców. Kontrolowana jest ich jakość i podlegają testom sprawdzającym trwałość.
  • Ergonomia – wszystkie poduszki i materace mają za zadanie gwarantować użytkownikowi zdrowy i komfortowy sen. Struktura wypełnienia stworzona jest tak, aby mogła idealnie dopasować się do sylwetki osoby śpiącej.
  • Środowisko – w fabrykach obowiązują procedury zgodne z ustawą o ochronie środowiska. Na zakup produktu Fit.4.Sleep mogą zdecydować się osoby, dla których dbałość o ekologię stanowi dużą wartość.

Zobacz też

Pielęgnacja kołdry – jak o nią dbać, aby służyła latami?

Pielęgnacja kołdry – jak o nią dbać, aby służyła latami?

Poduszka a jakość snu – jak to, na czym śpisz, wpływa na komfort nocnego odpoczynku?

Poduszka a jakość snu – jak to, na czym śpisz, wpływa na komfort nocnego odpoczynku?

Migreny, bóle głowy i ciała – jak się ich pozbyć poprzez odpowiedni wybór elementów łóżka

Migreny, bóle głowy i ciała – jak się ich pozbyć poprzez odpowiedni wybór elementów łóżka

Jak szybko zasnąć w 5, 10, 30 lub 60 sekund?

Jak szybko zasnąć w 5, 10, 30 lub 60 sekund?

Wygodna sypialnia z kompleksowym wyposażeniem. Mamy rozwiązanie!
Dom

Wygodna sypialnia z kompleksowym wyposażeniem. Mamy rozwiązanie!

Unikalne produkty od SleepMed – czym się wyróżniają?

Unikalne produkty od SleepMed – czym się wyróżniają?