Unikalne produkty od SleepMed – czym się wyróżniają?

Obecnie coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny w dzisiejszych czasach jest zdrowy i komfortowy wypoczynek. To właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia, a także cieszymy się dobrym samopoczuciem. Niestety, na jego jakość wpływa wiele czynników – w tym odpowiedni materac do spania. Zatem, dlaczego warto postawić tutaj na produkty od SleepMed?

Co sprawia, że produkty SleepMed są wyjątkowe ?

Każda marka mówi, że jest wyjątkowa, jednak nie każda ma na to dowód. W przypadku SleepMed jest to możliwe, gdyż gwarancją zdrowego wypoczynku są unikalne technologie oraz innowacyjne rozwiązania. Jednak co sprawia, że produkty od SleepMed są wyjątkowe?

Wypełnienie i technologia Airforce

Każda marka chce pochwalić się technologiami wykorzystanymi w swoich produktach. W przypadku SleepMed jest to specjalna, wielostrefowa technologia nacinania pianki. Wówczas dochodzi do maksymalnego obiegu powietrza wewnątrz materaca, co oznacza, że ciepło i wilgoć mogą się łatwo wydostać z jego wnętrza. Co więcej, technologia Airforce stanowi prosty sposób na doprowadzenie powietrza do wypełnienia, a także przekłada się na właściwości ortopedyczne czy też antyalergiczne. Ale to nie wszystko! W końcu materace SleepMed mają również wyjątkowe wypełnienie. Warto tutaj wiedzieć, że znajdują się tutaj dwa typy pianek – wysokoelastyczne oraz termoelastyczne. Drugi typ jest o tyle ciekawy, iż reaguje na ciepło i ciężar ciała, przez co umożliwia idealne dopasowanie do sylwetki. Oprócz tego wspomaga swobodny przepływ krwi, a poprzez samoistną wentylację, eliminuje ryzyko przegrzania lub wychłodzenia organizmu. Nie można zapomnieć również o sprężynach typu Multi. Zostały one umieszczone w osobnych kieszonkach materiałowych, przez co mogą pracować w sposób niezależny. Przekłada się to na maksymalnie wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań. Sprawdzi się to przede wszystkim w sypialni par, jednak seniorzy również na nich wypoczną!

Pokrowce na materac

Pokrowiec to ważny element każdego materaca – w końcu to on chroni wypełnienie przed czynnikami zewnętrznymi. W ofercie SleepMed znajdują się modele, które mogą mieć jeden z trzech typów pokrowców. Zależy to od kolekcji, gdyż:

  • kolekcja Standard i Hybrid wyposażono w pokrowiec Merced, który jest odporny na wilgoć oraz wyróżnia się zwiększoną odpornością na bakterie i roztocza,
  • kolekcja Plus i Hybrid Plus wyposażono w pokrowiec Probiotex, który zmniejsza ilość alergenów na powierzchni materaca,
  • kolekcja Natura wyposażono w pokrowiec wykonany z lnianej dzianiny, który odznacza się właściwościami relaksującymi, absorbującymi wilgoć oraz obniżającymi temperaturę ciała.

Możliwość regulowania twardości

Obecnie twardość określa się na podstawie indywidualnych preferencji użytkownika oraz wagi. Pomimo iż uznawana jest za subiektywne dla każdego z nas odczucie, to wyróżnia się cztery podstawowe warianty. Określane są one jako:

  • H1, czyli materace miękkie, przeznaczone dla osób ważących poniżej 60 kg,
  • H2, czyli materace średniotwarde, przeznaczone dla osób ważących 60-80 kg,
  • H3, czyli materace twarde, przeznaczone dla osób ważących 80-100 kg,
  • H4, czyli materace bardzo twarde, przeznaczone dla osób ważących powyżej 100 kg.

Nie zawsze dobór idealnej twardości jest możliwy – w końcu uwzględniane czynniki mogą się zmienić w ciągu kilku miesięcy. I tutaj z pomocą przychodzi nam marka SleepMed, mająca w swojej ofercie modele z możliwością regulacji twardości. W zależności od kolekcji, odznaczają się one 4 lub 6 różnymi twardościami. Można je uzyskać poprzez obrócenie materaca, przełożenie warstwy pianki lub odpięcie/przypięcie topu.

Materace od SleepMed – co znajdziemy w ofercie?

SleepMed ma w swojej ofercie przede wszystkim wysokiej jakości materace medyczne. Posiadają one certyfikaty jakości, które potwierdzają wszystkie ich właściwości. Jednak, na który się zdecydować? Każda kolekcja ma swoje unikalne cechy, a oto one!

Kolekcja Standard

Materace SleepMed Comfort, SleepMed Premium i SleepMed Supreme to unikalne, piankowe modele. Swoje właściwości zawdzięczają piance wysokoelastycznej VPPHR oraz termoelastycznej VitaRest®, a także wykorzystaniu technologii Airforce. Co więcej, posiadają 4 twardości, dzięki czemu każdy użytkownik jest w stanie dopasować je do aktualnych preferencji. Każdy dostępny model gwarantuje wysoką higienę oraz najlepsze wsparcie sylwetki.

Kolekcja Hybrid

Materace SleepMed Hybrid Premium oraz SleepMed Hybrid Supreme to dwa modele, które są stosunkowo podobne do produktów z kolekcji Standard. Największą różnicą jest tutaj wykorzystanie we wkładzie sprężyn typu Multi. Dzięki nim każda para wypocznie w komfortowych warunkach – w końcu pracują niezależnie i gwarantują redukcję drgań! Oprócz tego, modele te również posiadają ruchomą warstwę pianki termoelastycznej VitaRest®, przez co gwarantują 4 twardość.

Kolekcja Plus

Materace SleepMed Comfort Plus, SleepMed Premium Plus oraz SleepMed Supreme Plus powstały, aby zagwarantować każdemu użytkownikowi komfortowy sen. Oznacza to, że są innowacyjne i funkcjonalne! W ich wnętrzu znajdziemy nowoczesne pianki Visco odpowiadające za najlepsze dopasowanie, a na zewnątrz – odpinany top, który może służyć jako niezależny materac piankowy. Dzięki temu są w stanie stworzyć 6 twardości, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób!

Kolekcja Hybrid Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus i SleepMed Hybrid Supreme Plus to trzy wyjątkowe modele, które łączą w sobie właściwości swoich poprzedników. Wynika to z faktu, iż we wnętrzu znajdziemy połączenie nowoczesnych piankę z innowacyjnymi sprężynami typu Multi, co gwarantuje najlepsze wsparcie ciała. Dodatkowo możemy się odprężyć i nie martwić o komfort – w końcu zawsze będzie wysoki. Wykorzystano tutaj również odpinany top piankowy, który umożliwia stworzenie 6 twardości.

Kolekcja Natura

SleepMed Natura Plus i SleepMed Natura Hybrid Plus to dwa modele, które zawierają odpowiednio w swoim wnętrzu piankę oraz piankę w połączeniu ze sprężynami typu Multi. Stanowią idealne rozwiązanie dla miłośników ekologii oraz zdrowego wypoczynku, gdyż wykazują naturalne surowce! Olej rycynowy i sojowy to tylko jedne z nielicznych rozwiązań wykazywanych do produkcji innowacyjnych piankę HR Bio i Naturalis. Jednak, co my jako użytkownicy z tego mamy? Otóż takie produkty odznaczają się właściwościami antybakteryjnymi, antyalergicznymi oraz przeciwbólowymi.

Akcesoria sypialniane od SleepMed, czyli jak dodatkowo zwiększyć jakość snu

Materac to nie wszystko, gdyż na zdrowy sen wpływają także akcesoria sypialniane. W ofercie SleepMed znajdziemy wyjątkowy ochraniacz na materac – 100% bawełny, który ochroni nasze podłoże do spania przed zabrudzeniami czy cieczami. Co więcej, zwiększa antyalergiczność oraz higieniczność w naszym łóżku! Jednak oprócz niego, znajdziemy tutaj trzy wyjątkowe poduszki. A czym się one wyróżniają?

SleepMed Comfort Pillow

Posiada ergonomiczny kształt, przez co wspiera najważniejsze części górnych partii ciała. Świetnie sprawdzi się u osób preferujących wypoczynek na plecach lub boku, a także bez wątpienia zaprzyjaźnią się z nią alergicy.

SleepMed Premium Pillow

Model ten posiada otwartokomórkową strukturę, przez co dodatkowo gwarantuje odpowiednią wentylację. Z uwagi na swój uniwersalny kształt, z pewnością każdemu przypasuje do gustu. Zaleca się ją również dla osób śpiących na plecach i boku, a także alergikom.

SleepMed Supreme Pillow

Odznacza się unikalnym, ergonomicznym kształtem oraz została wykończona włóknami węglowymi. Dzięki nim może eliminować skumulowane na powierzchni ciała ładunki elektryczne. Z uwagi na budowę i właściwości, zaleca się ją osobom prowadzącym napięty tryb życia oraz śpiącym na brzuchu.

Każdy człowiek poświęca na sen przynajmniej ⅓ swojego życia, czyli średnio około ośmiu godzin dziennie. Dbając o zdrowy wypoczynek, z pewnością nie zmarnujmy tego czasu! Zatem nie wahajmy się i już dziś postawmy na produkty od SleepMed!

Zobacz też

Pielęgnacja kołdry – jak o nią dbać, aby służyła latami?

Pielęgnacja kołdry – jak o nią dbać, aby służyła latami?

Poduszka a jakość snu – jak to, na czym śpisz, wpływa na komfort nocnego odpoczynku?

Poduszka a jakość snu – jak to, na czym śpisz, wpływa na komfort nocnego odpoczynku?

Migreny, bóle głowy i ciała – jak się ich pozbyć poprzez odpowiedni wybór elementów łóżka

Migreny, bóle głowy i ciała – jak się ich pozbyć poprzez odpowiedni wybór elementów łóżka

Jak szybko zasnąć w 5, 10, 30 lub 60 sekund?

Jak szybko zasnąć w 5, 10, 30 lub 60 sekund?

Zdrowy styl życia, a profilaktyka raka piersi i innych chorób nowotworowych u kobiet

Zdrowy styl życia, a profilaktyka raka piersi i innych chorób nowotworowych u kobiet

Problemy z tarczycą – najpowszechniejsze zaburzenia hormonalne u kobiety

Problemy z tarczycą – najpowszechniejsze zaburzenia hormonalne u kobiety